Stínící systémy

Látkové rolety

Látkové rolety mají na našem trhu stále své dobré a osvědčené zastoupení. Patří mezi klasický a lety __prověřený systém interiérového zastínění.

Látkové rolety vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, odpovídajících náročným požadavkům dnešní moderní doby. Mezi nejoblíbenější látkové rolety se řadí ty, které jsou ovládané řetízkovou nebo pružinovou mechanikou. Díky velkému výběru látek s moderním designem, jsou látkové rolety v interiéru velmi působivé a příjemné.

Elektrické rolety

Našimi špičkovými výrobky jsou také elektrické rolety. Ke všem roletám, které uvádíme na trh, kromě střešních rolet a MINI rolet, můžeme instalovat elektrické motory. K ovládání elektrických rolet můžeme použít vypínač, nebo dálkové ovládání.

Do dnešních nových inteligentních domů můžeme také nainstalovat elektrické rolety s dálkovým ovládáním. Dálková ovládání pro tyto domy jsou na trhu běžně dostupná. Pokud budete mít zájem, poradíme a navrhneme Vám vhodný systém ovládání. Budeme respektovat Vaše představy a požadavky.

Římské rolety

Oblíbený a velice dekorativní stínící prvek interieru. Vhodným výběrem látky lze dosáhnout neotřelých realizací. Nejčastěji se používá roleta nahoru skládaná.

Římská roleta v kazetě 1Římská roleta v kazetě 2Římská roleta v kazetě 3Římská roleta v kazetě 4Římská roleta v kazetě 5

Jste zákazník, který nechce obyčejnou roletu? Máte možnost zvolit římskou roletu, která je nadčasová a důmyslně vymyšlena. Vhodným výběrem látky lze dosáhnout dokonalých realizací.

Jak to funguje?

Zastínění tvoří látka, která je pomocí tyček rozdělena do pruhů, které se skládají vzhůru ve vodorovných pruzích. Na horním panelu je připevněný suchý zip, který zakryje celý mechanismus. Díky řetízku si každý snadno zvolí, jak moc chce vytáhnout nebo stáhnout tyto rolety.

Výhody římských rolet v kazetě:

  • římské rolety mají elegantní a moderní design
  • látka je ke konstrukci přichycená suchým zipem
  • na římské rolety lze použít téměř jakoukoli látku

Bohužel tyto rolety mají i svá úskalí, kromě vyšší pořizovací ceny je to fakt, že roleta zabírá více místa nad oknem. Pro náročné zá

Bohužel tyto rolety mají i svá úskalí, kromě vyšší pořizovací ceny je to fakt, že roleta zabírá více místa nad oknem. Pro náročné zákazníky je možné tyto rolety osadit motorickým pohonem, čímž se zvýší komfortnost.

Japonské posuvné stěny

Lepší jezdce, lepší design, tišší posuv, promyšlená výměna panelu.

Panel se suchým zipem se nasazuje na plastový nosič panelu, a tak je usnadněné nasazování. Látku si totiž můžete nasadit třeba na stole a pak jen zavěsit s panelem. Odpadá zdlouhavé uchytávání látky na suchý zip s rukama nahoře!!! Samozřejmostí je u tohoto systému možnost elektricky ovládané japonské stěny.

 

Kontaktujte nás

 
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz